Hakkımda

               

                1969 yılında Düzce ilinin şirin ilçesi Akçakoca’da doğdum. Yalı İlkokulu, Akçakoca Ortaokulu ve Akçakoca Lisesi’ni bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1990 yılında mezun oldum.

                Stajımı Düzce Adliyesinde ve çok değerli üstatlarım Av. Necmettin Sami Miroğlu ve Av. Ahmet Kurtuluş’un yanında tamamlayarak 18.11.1991 tarihinde Avukatlık Ruhsatımı aldım ve Bolu Barosu’na bağlı bir avukat olarak mesleğime başladım.

                Askerliğimi yapmamı takiben üstatlarım Av. Necmettin Sami Miroğlu ve Av. Ahmet Kurtuluş ile birlikte 1994 yılı başına kadar Düzce’de mesleğimi icra ettikten sonra; ilçemde görevime devam etmek arzusu ile büromu Akçakoca’ya nakil ettim.

                Bir mensubu olmaktan şeref duyduğum Bolu Barosu’na bağlı olan avukatlık görevime; Düzce Barosu’nun kurulması ile  yine şeref duyduğum Düzce Barosu’na bağlı olarak devam etmekteyim.

                Bolu Barosunca 1994 yılında bana tevdi edilen Akçakoca Temsilciliği görevini Bolu Barosuna ve devamında Düzce Barosuna bağlı olarak layığı ile ve şerefle 2006 yılına kadar yerine getirmeye devam ettim. İş yoğunluğum nedeni ile devretmek  zorunda kaldığım bu görevimi saygıdeğer arkadaşlarımın görevin onuruna  uygun bir şekilde yerine getirmelerinden memnuniyet duymaktayım.

                Düzce Barosunun kurulduğu Temmuz 2000 yılından Ekim 2004 yılına kadar Düzce Barosu Yönetim Kurulu üyeliğini büyük bir onurla yerine getirdim.

                Halen  Akçakoca İnsan Hakları Kurulu üyeliği, Akçakoca Çocuk Hakları İlçe Koordinasyon Kurulu üyeliği, Akçakoca Tüketici Hakem Heyeti üyeliği görevlerini yerine getirmekteyim.

                Birçok kamu ve özel kurumun ve hepsi saygıdeğer kişilerin avukatlığını yapmaktayım.

                Evliyim ve Çağan ve Elif isimli iki çocuğum bulunmaktadır 

 

               

Görevimizi yaparken; Kimseye, ne müvekkile, ne hakime hele ne iktidara tabiyiz. Bizim aşağımızda kimselerin varlığı iddiasında değiliz. Fakat hiçbir hiyerarşik üst de tanımıyoruz. En kıdemsizin, en kıdemliden veya isim yapmış olandan farkı yoktur. Avukatlar esir kullanmadılar. Fakat efendileri de olmadı.
MOLIERA

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret26504
Saat
Hava Durumu